Kaunas
Dalinkis:
Šiandienos pasiūlymas

25,00 € už 35,00 € vertės aromaterapinį-atpalaiduojantį viso kūno masažą su migdolų aliejumi (60 min.) bei dovaną veido masažą grožio salone Kaune!

Pasinerkte į malonaus atokvėpio, ramybės bei nuostabių kvapų pasaulį!
Kupono kaina
25 €
Įprasta kaina Dovana Sutaupote
35.00 € -28% 10.00 €

Pasiūlymas galioja

Jau nupirkti 37 kuponaiAromaterapinis - atpalaiduojantis viso kūno masažas – rankų prisilietimo ir gydomųjų kvapų galių menas, sužadinantis ne tik nuostabius nepakartojamus pojūčius, bet ir teigiamai veikiantis fizinę organizmo būseną. Ypač malonus viso kūno atpalaiduojantis masažas ir naudojami kvapnūs eteriniai aliejai maloniai ramina, gydo kūną, protą ir sielą.


Masažo metu aliejai prasiskverbia į kraujotaką, ramina centrinę nervų sistemą, gražina geriausius prisiminimus ir sužadina gražiausių minčių srautą. Skirtas giliam atsipalaidavimui, įtampos ir streso panaikinimui. Gerai atpalaiduoja įsitempusius raumenis, panaikina nuovargį, padidina protinį ir fizinį darbingumą. Padeda sureguliuoti natūralią organizmo pusiausvyrą, stiprina imunitetą, gerina kraujotaką, šalina toksinus.


Aromaterapinio masažo metu veikliosios medžiagos į organizmą patenka per odą (masažuojant) ir per kvėpavimo takus (užuodžiant aromatą), ir turi keletą poveikių:
- aliejų mišiniai įsigeria į odą, todėl pagerėja kraujotaka, medžiagų apykaita, atsipalaiduoja ir yra stimuliuojami raumenys;
- aromatai įkvepiami – tai veikia nervų sistemą, švelnina stresą, šalina nemigą, suteikia dvasinių ir fizinių jėgų, gerina daugelio organizmo sistemų funkcionavimą.

Masažo trukmė 60min.Pasiūlymo sąlygos

- Būtina išankstinė registracija nurodytu telefonu 861540913
- Nepamirškite atsispausdinti ir atsinešti kuponą
- Kuponas galioja 3 mėnesius nuo įsigijimo dienos
- Kuponą galite naudoti grožio salone Savanorių pr. 319 A, Kaunas
Pasiūlymo teikėjo kontaktai

Grožio salonas

Savanorių pr. 319 A, Kaunas

Išankstinė registracija tel. 861540913, Laima


Naujausi pasiūlymai