Vilnius
Dalinkis:
Šiandienos pasiūlymas

35,00 € už 59,00 € vertės spanguolių kūno šveitimą, klasikinį viso masažą bei pirtį (bendra trukmė 120 min.) Šeimos grožio centre Vilniuje!

Kupono kaina
35 €
Įprasta kaina Dovana Sutaupote
59.00 € -40% 24.00 €

Pasiūlymas galioja

Jau nupirkta 14 kuponųNuo seniausių laikų spanguolės plačiai naudojamos maistui. Delavero indėnai spanguoles laikė taikos simboliu. Greta maisto produkto spanguolės nuo seno atrastos ir kaip vaistas, gydęs apetito netekimą, skrandžio negalavimus ir kraujo problemas.

Spanguolėse yra natūralios vaisių rūgštys, taip pat yra daug vitaminų A, C, E bei kalio, betakarotino ir kofermento Q10, kuris intensyviai jaunina odą ir puoselėja ją, suteikdamas itin patrauklų sveikos odos atspalvį. Spanguolės pasižymi antiseptiniu, gydančiu ir tonizuojančiu efektu, jos valo organizmą nuo žalingų medžiagų ir yra rekomenduojamos organizmo stiprinimui bei atsparumo nuo laisvųjų radikalų, kurie mus sendina ir atima jėgas, didinimui. Spanguolėse esančios medžiagos didina kolageno gamybą ir odos ląsteles praturtina deguonimi, kas stabdo odos senėjimą ir skaistina ją.

Klasikinis masažas. atliekamas visam kūnui, pašalina raumenų skausmą, gerina kraujotaką. limfos apytaką. Masažo judesiai šiek tiek greitesni ir ritmingesni nei atpalaiduojančio masažo.
Klasikinį masažą sudaro 4 etapai: glostymas, trynimas, maigymas, vibracija.

Masažas pradedamas glostymu, po to daromas trynimas, kuris paruošia audinius maigymui. Į maigymą įterpiama vibracija. Klasikinis masažas užbaigiamas nenutrūkstama vibracija ir glostymu. Jį atlieka profesionalūs masažistai ŠEIMOS GROŽIO CENTRE Vilniuje.

Bendra procedūros trukmė 120 min.

ŠEIMOS GROŽIO CENTRAS –
tai modernus grožio salonas Vilniuje, kuriame sau tinkamas paslaugas ras kiekvienas. Grožio salone dirba kvalifikuoti kirpimo, manikiūro-pedikiūro, kosmetologijos meistrai. ŠEIMOS GROŽIO CENTRE naudojamos tik itin aukštos kokybės priemones ir dirbama su žinomų gamintojų nustatytomis technologijomis. Derinant produktų kokybę ir mūsų kolektyvo profesionalumą, klientams galime pasiūlyti išties kokybiškas plaukų kirpimo, dažymo, kosmetologijos bei manikiūro-pedikiūro paslaugas. Grožio salone ŠEIMOS GROŽIO CENTRAS kiekvienam klientui suteikiamas išskirtinis dėmesys: nepamirštame net mažiausių smulkmenų, kurios Jūsų apsilankymą pas mus paverstų įsimintinu ir padėtų Jums pailsėti nuo kasdienių rūpesčių.


Pasiūlymo sąlygos

- Prieš apsilankymą būtina registracija telefonu: 8 611 71439

- Kuponas galioja 2 mėnesius nuo įsigijimo dienos
- Į kitas paslaugas kuponas nekeičiamas
- Būtina pateikti atspausdintą kuponą su unikaliu kodu

 Pasiūlymo teikėjo kontaktai

ŠEIMOS GROŽIO CENTRAS,

Laisvės pr. 71B-60, Vilnius

www.seimosgroziocentras.lt

[email protected]
Tel. 861171439

Darbo laikas:

Darbo dieną  10.00 - 20.00

šeštadienį  9.00 - 18.00

sekmadienį  9.00 - 17.00


 


Naujausi pasiūlymai