Vilnius
Dalinkis:
Šiandienos pasiūlymas

39,00 € už 72,41 € vertės natūralų vanilinį kūno šveitimą (su tikra vanile), šokolado masažą ir tikro šokolado kaukę kūnui ir pirtį Šeimos grožio centre Vilniuje!

Kupono kaina
39 €
Įprasta kaina Dovana Sutaupote
72.41 € -46% 33.41 €

Pasiūlymas galioja

Jau nupirkta 14 kuponų



Kakavos pupelėse yra apie 300 įvairių naudingų medžiagų žmogaus organizmui, įskaitant ir dopaminą ir serotonimą, skatinantį „laimės hormono“ gamybą ir koncentraciją. Itin gausios natūralių antioksidantų kakavos pupelės didina bendrą organizmo atsparumą. Iš kakavos pupelių spaudžiamas kakavos sviestas yra be galo naudingas odai. Puikiai minkštindamas ir maitindamas, kakavos sviestas skatina odos ląstelių regeneraciją, dėl ko itin tinka išsausėjusiai, tonuso netekusiai odai. Kakavos sviestas didina odos elastingumą, mažina raukšleles ir intensyviai saugo odą nuo neigiamo išorės poveikio. Šokoladinis masažas ramina nervų sistemą, skatina kraujo apytaką, atpalaiduoja įsitempusius raumenis, mažina nerimą, stresą, gerina nuotaiką, mažina stresą, stimuliuoja erotinius jausmus.
Masažą atlieka profesionalūs masažistai Šeimos Grožio Centre Vilniuje.


ŠEIMOS GROŽIO CENTRAS –
tai modernus grožio salonas Vilniuje, kuriame sau tinkamas paslaugas ras kiekvienas. Grožio salone dirba kvalifikuoti kirpimo, manikiūro-pedikiūro, kosmetologijos meistrai. ŠEIMOS GROŽIO CENTRE naudojamos tik itin aukštos kokybės priemones ir dirbama su žinomų gamintojų nustatytomis technologijomis. Derinant produktų kokybę ir mūsų kolektyvo profesionalumą, klientams galime pasiūlyti išties kokybiškas plaukų kirpimo, dažymo, kosmetologijos bei manikiūro-pedikiūro paslaugas. Grožio salone ŠEIMOS GROŽIO CENTRAS kiekvienam klientui suteikiamas išskirtinis dėmesys: nepamirštame net mažiausių smulkmenų, kurios Jūsų apsilankymą pas mus paverstų įsimintinu ir padėtų Jums pailsėti nuo kasdienių rūpesčių.


Pasiūlymo sąlygos

- Prieš apsilankymą būtina registracija telefonu: 8 611 71439

- Kuponas galioja 2 mėnesius nuo įsigijimo dienos
- Į kitas paslaugas kuponas nekeičiamas
- Būtina pateikti atspausdintą kuponą su unikaliu kodu

 



Pasiūlymo teikėjo kontaktai

ŠEIMOS GROŽIO CENTRAS,

Laisvės pr. 71B-60, Vilnius

www.seimosgroziocentras.lt

[email protected]
Tel. 861171439

Darbo laikas:

Darbo dieną  10.00 - 20.00

šeštadienį  9.00 - 18.00

sekmadienį  9.00 - 17.00


 






Naujausi pasiūlymai