Vilnius
Dalinkis:
Pasiūlymas nebegalioja

35,00 € už 48,00 € vertės kūno masažą su įvyniojimu į masę su raudonosiomis vynuogėmis (trukmė 90 min.) Karoliniškėse Vilniuje!

Kupono kaina
35 €
Įprasta kaina Dovana Sutaupote
48.00 € -27% 13.00 €

Nupirkta 10 kuponų


Pavėlavai, pasiūlymas nebegalioja
Vynuogės nuo seno vadinamos karališkuoju jaunystės eliksyru. Jose gausu taninų, antioksidantų ir bioflavonoidų, kurie saugo odą nuo laisvųjų radikalų, stabdo odos senėjimą, gerina regeneraciją, puoselėja odą.

Įvyniojimas su raudonosiomis vynuogėmis. Ši įvyniojimo masė susideda iš mikronizuoto vynuogių minkštimo, augalinės ląstelienos ir baltojo molio, kuris suteikia ruošiamai pastai vientisumo ir minkštumo. Raudonųjų vynuogių sėklose ir minkštime yra tam tikrų polifelolių, kurie turi jauninamąjį poveikį. Šie polifenoliai tarp kurių yra ir resveratrolio, yra laisvųjų radikalų, atsiradusių dėl kenksmingo aplinkos poveikio, surišėjai. Jie taip pat slopina fermentus, sukeliančius ląstelių senėjimo procesus. Baltasis molis absorbuoja nešvarumus, o ląsteliena maitina odos epidermį.

Ši procedūra turi nepaprastai efektyvų regeneruojamąjį, antioksidacinį ir jauninamąjį poveikį jūsų odai. Tinka kiekvienam ir ypač žmonėms, gyvenantiems užterštoje, agresyvioje aplinkoje. Įvyniojimui naudojamoje masėsje gausu biologiškai aktyvių medžiagų, mineralų ir vitaminų, kurie efektyviai mažina perteklinį poodinį riebalų sluoksnį. Tai tikras „jaunystės šaltinis“.

Procedūros eiga:
1. Kūno pilingas.
2. Ant kūno užtepama raudonųjų vynuogių masė.
3. Kūno įvyniojimas į plėvelę ir paliekamas poveikiui apie 30 min.
4. Dušas.
5. Aromoterapinis viso kūno masažas.

Bendra trukmė apie 90 min.
Pasiūlymo sąlygos

- Išankstinė registracija ir informacija telefonu:  +370 60878399  (Stasys)
- Būtina atsinešti atspausdintą kuponą su unikaliu kodu (ne mokėjimo patvirtinimą)
- Į kitas paslaugas kuponas nekeičiamas.
- Kuponas galioja 2 mėnesius nuo įsigijimo dienos.


Pasiūlymo teikėjo kontaktai

Grožio salonas
V. Vaitkaus g. 1, Vilnius
tel. +370 60878399 Stasys


UAB “Baltijos rojus”
Įmonės kodas 303540894

Naujausi pasiūlymai