Vilnius
Dalinkis:
Šiandienos pasiūlymas

29,00 € už 52,13 € vertės viso kūno masažą su karštu Negyvosios jūros purvu ir veido kaukę su masažu Šeimos grožio centre Vilniuje!

Negyvosios jūros purvas – tai unikalus natūras produktas su jonų pavidalo Negyvosios jūros mineralais.
Kupono kaina
29 €
Įprasta kaina Dovana Sutaupote
52.13 € -44% 23.13 €

Pasiūlymas galioja

Jau nupirktas 31 kuponasŠeimos grožio centras Jums siūlo palepinti savo kūną puikiu procedūrų kompleksu – viso kūno masažu su šiltu Negyvosios jūros purvu bei veido kauke ir masažu už ypatingai patrauklią kainą.


Negyvosios jūros purvas – tai unikalus natūras produktas su jonų pavidalo Negyvosios jūros mineralais. Šis purvas skatina kraujotaką, medžiagų apykaitą, detoksikacijos procesus, mažina odos patinimus ir pabrinkimus, skatina odos ląstelių regeneracijos procesus, didina odos elastingumą ir atsparumą išorės faktų poveikiui, valo odą, atpalaiduoja raumenis, mažina raumenų, nugaros, sąnarių skausmus. Po procedūros pavaišinsime Jus puodeliu kvapnios žolelių arbatos.

 

Papildomai veidui naudojama taip pat speciali purvo veido kaukė. Ši kaukė turi savybe absorbuoti riebalų perteklių ant odos, giliai išvalo ir sutraukia poras, nuvalo odą ir pašalina negyvas
ląsteles, subalansuoja drėgmę, sumažina pabrinkimus, stabdo senėjimo procesą, veikia antiseptiškai.

 Procedūros trukmė 1 valanda

 

ŠEIMOS GROŽIO CENTRAS – tai modernus grožio salonas Vilniuje, kuriame sau tinkamas paslaugas ras kiekvienas. Grožio salone dirba kvalifikuoti kirpimo, manikiūro-pedikiūro, kosmetologijos meistrai. ŠEIMOS GROŽIO CENTRE naudojamos tik itin aukštos kokybės priemones ir dirbama su žinomų gamintojų nustatytomis technologijomis. Derinant produktų kokybę ir mūsų kolektyvo profesionalumą, klientams galime pasiūlyti išties kokybiškas plaukų kirpimo, dažymo, kosmetologijos bei manikiūro-pedikiūro paslaugas.

 

Grožio salone ŠEIMOS GROŽIO CENTRAS kiekvienam klientui suteikiamas išskirtinis dėmesys: nepamirštame net mažiausių smulkmenų, kurios Jūsų apsilankymą pas mus paverstų įsimintinu ir padėtų Jums pailsėti nuo kasdienių rūpesčių.Pasiūlymo sąlygos

- Prieš apsilankymą būtina registracija telefonu: 8 611 71439

- Kuponas galioja 2 mėnesius nuo įsigijimo dienos
- Į kitas paslaugas kuponas nekeičiamas
- Būtina pateikti atspausdintą kuponą su unikaliu kodu

 Pasiūlymo teikėjo kontaktai

ŠEIMOS GROŽIO CENTRAS,

Laisvės pr. 71B-60, Vilnius

www.seimosgroziocentras.lt

[email protected]
Tel. 861171439

Darbo laikas:

Darbo dieną  10.00 - 20.00

šeštadienį  9.00 - 18.00

sekmadienį  9.00 - 17.00


 


Naujausi pasiūlymai