Vilnius
Dalinkis:
Pasiūlymas nebegalioja

45,00 € už tradicinį TAILANDO masažą (trukmė 1 val.) Rytų masažo namuose AZIA SPA!

Gali būti puiki dovanai!
Kupono kaina
45 €
Pavėlavai, pasiūlymas nebegalioja
Tailando masažas, dar kitaip vadinamas Nuat Bo'rarn (senovės masažas) - tai senovės Rytų fizinės ir dvasinės gerovės kūrimo pamatas, susiformavęs prieš daugiau nei du su puse  tūkstančių metų asmeninio Budos gydytojo praktikos metu ir vėliau paplitęs į kitas šalis - Tailandą, Kiniją, Indoneziją - hindu jogų dėka. Ypatingo meistriškumo reikalaujantis masažas priskiriamas prie seniausių gydymo menų, apjungiančių ypatingą masažuotojo techninį meistriškumą su fizine energija ir dvasine patirtimi.

Masažas paremtas nematomų energijos srovių, egzistuojančių visame kūne, koncepcija. Iš pirmo žvilgsnio Tailando masažas gali pasirodyti kaip ne itin malonus ir ne visai atpalaiduojantis kūno lankstymas ir tempimas įvairiomis sunkiai įsivaizduojamomis pozomis. Tačiau ištikrųjų teisingas jo atlikimas kartu su taisyklingu kvėpavimu padeda pasiekti itin gilią meditacinę būseną, kurios metu kūnas atsiveria, o sąmonė sugrįžta į ramaus budrumo būseną.  

Dažniausiai Tailando masažas atliekamas ant čiužinio, nenaudojant jokio aliejaus. Jo metu  klientas dėvi laisvus, judesių nevaržančius rūbus - pižamą. Masažuotojas keliais, pėdomis, alkūnėmis bei plaštakomis atlieka įvairius paspaudimus, raumenų ištempimus ir sąnarių atstatymus, padedančius išmankštinti visą kūną.  

Trukmė 1 val.
 

Reguliariai jį atliekant jaučiamas stiprus poveikis bendrai fizinei ir emocinei viso kūno būklei - masažas padidina lankstumą, sumažina skausmą ir raumenų tempimą, pagerina kraujotaką, taip pat atpalaiduoja, ramina nervų sistemą, padeda sumažinti įvairius negalavimus bei jų simptomus.


Pasiūlymo sąlygos

- Reikalinga išankstinė registracija tel. 8 (5)2 444646, 8 644 03000 Šv. Mykalojaus g.5

arba tel.  8 (5)253 13 13 Odminių g. 3.

- Kuponas negrąžinamas ir nėra keičiamas į kitas procedūras

- Kuponas galioja 3 mėnesius nuo išrašymo dienos

- Būtina pateikti kuponą su unikaliu kodu.

 Pasiūlymo teikėjo kontaktai

Rytų masažo namai "Azia SPA"

Šv.Mikalojaus g. 5, Vilnius
Tel.: +370 644 03 000 arba +370 5 244 4646 
El.p.: [email protected]
www.aziaspa.lt

arba

Odminių g.3, Vilnius
tel. 8(5)253 13 13, [email protected]


Darbo laikas:
I-V  -  11.00-21.00
VI   -   10.00-22.00
VII  -   10.00-21.00

 


Naujausi pasiūlymai