Vilnius
Dalinkis:
Šiandienos pasiūlymas

90,00 € už 120,00 € vertės aromaterapinius viso kūno masažus DVIEMS SANTANA (60 min.) Ritos masažų studijoje Vilniuje!

Gali būti puiki DOVANA!
Kupono kaina
90 €
Įprasta kaina Dovana Sutaupote
120.00 € -25% 30.00 €

Pasiūlymas galioja

Jau nupirkta 17 kuponųJAI. Nuostabių procedūrų kompleksas GROŽIO IR POILSIO HARMONIJA: atpalaiduojamasis viso kūno masažas, veido masažas ir šveičiamoji kaukė:
    60 min. trukmės atpalaiduojamasis viso kūno masažas. Masažas, atliekamas specialiais judesiais su šiltais aliejais, visiškai atpalaiduoja, suteikia kūnui lengvumo pojūtį, šalina nervinę ir emocinę įtampą bei nuovargį.
•    20 min. trukmės veido masažas. Veido masažui naudojami ekologiški šalto spaudimo aliejai pamaitina odą, stangrina, skatina odos ląstelių atsinaujinimą.
•    Šveičiamoji kaukė su kakavos sviestu bei Negyvosios jūros druskos mineralais. Giliai valo, tonizuoja ir aprūpina veido odą antioksidantais bei mineralais.

Švelnūs išlavintų rankų prisilietimai ir stiprus giluminis taškų stimuliavimas išlaisvins Jūsų kūną iš susikaustymo gniaužtų, efektyviai pagerins Jūsų dvasinę savijautą, padovanos taip reikalingos energijos dozę ir privers bent trumpam pamiršti visas negandas, blogas emocijas ir kasdienes problemas. O dieviškos veido procedūros sugrąžins odai sveiką jaunatvišką spindesį.

JAM. Masažas pasirinktinai ir 15 min. trukmės galvos masažą dovanų. 
Galėsite pasirinkti klasikinį, atpalaiduojamąjį, tonizuojamąjį arba aromaterapinį SANTANA masažą. Viso kūno masažas atgaivina kūną, subalansuoja emocijas, išlaisvina mintis. Be to, Jums priklausys 15 min. trukmės galvos masažas dovanų — jis tikrai padės atsikratyti visų blogų minčių!
Mylėkite savo kūną ir laiku išgirskite jo siunčiamus signalu, atraskite laiko gerai pailsėti. Ypač norime atkreipti dėmesį visų, dirbančių sėdimą ar fizinį darbą — nepraleiskite šio Jums subalansuoto pasiūlymo. Juk savo kūną privalome saugoti ir reguliariai atlikti masažus, padedančius jam atsigauti...

Malonius pojūčius dovanojančios procedūros — tai ne tik puiki priemonė pasimėgauti kokybišku poilsiu, bet ir būdas atsikratyti nuovargio, susikaupusios įtampos ir susigrąžinti pozityvų mąstymą, tad nedvejokite ir skirkite laiko sau!

Masažas atliekamаs vienoje patalpoje vienu metu!
 
 Pasiūlymo sąlygos

- Jums priklauso kuponas DVIEMS - masažas SANTANA 60 min.   

- Kuponas galioja 12 mėnesių nuo įsigijimo dienos
- Būtina išankstinė registracija tel. 864019979
- Į kitas paslaugas kuponas nekeičiamas
- Būtina pateikti atspausdintą kuponą su unikaliu kodu, gautą į el. pašto dėžutę

 Pasiūlymo teikėjo kontaktai

RITOS MASAŽŲ STUDIJA
Slucko g. 1 -102,  Vilnius

Tel. 84019979

UAB "Ritos masažai"
Įm.kodas 304280894


Naujausi pasiūlymai